ما کی هستیم


الکتریک سازان افق کویر با برند ایران دی اچ اولین وارد کننده و اولین تولید کننده محصولات التراسونیک و الکترومغناطیس دفع کننده حشرات, حیوانات موذی, پرندگان و جانوران با ۱۵ سال سابقه تولید دستگاه های الکتریکی و ۹ سال سابقه تولید دستگاه های دفع کننده حشرات, جوندگان و پرندگان در ایران می باشد.

این شرکت در اجلاس حماسه سازان صنعت و اقتصاد ایران که در سالن همایش های بین المللی سازمان صداوسیما برگزار شد، به عنوان حماسه ساز صنعت و اقتصاد کشور شناخته و موفق به دریافت تندیس این همایش گردید. همچنین ایران دی اچ در سومین اجلاس جهانی نشان منتخب مفتخر است به دریافت نشان منتخب سال ۹۲ از دستان رییس سازمان شورای رقابت و قیمت گذاری کشور؛ که این خود نشانی از خدمت رسانی، مشتری مداری و کیفیت محصولات ایران دی اچ است. در روزهای پایانی سال حماسه اقتصادی مدال افتخار آمیز آرمانهای ۶ شعار ملی در همایشی با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به ایران دی اچ اهدا شد. همچنین ایران دی اچ موفق به کسب لوح تقدیر سه ستاره بابت تحقق آرمان های ۶ شعار ملی (حمایت از کار و سرمایه ایرانی – تولید ملی – کار مضاعف – جهاد اقتصادی – نوآوری و شکوفایی – اصلاح الگوی مصرف) شد و در پایان سال ۱۳۹۲ در همایش تکنولوژی نوین در بهداشت موفق به کسب تندیس نمونه این همایش گردید.این شرکت در پایان سال۱۳۹۳ مفتخر به کسب تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده و رضایت مشتریان گردید.

۱۲ سال ضمانت


محصولات الکتریکی:

خانگی و تجاری:

دارای ۲ سال پشتیبانی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

صنعتی:

دارای ۶ ماه تعمیر رایگان و ۱ سال خدمات پس از فروش می باشد.

آرامش و راحتی را با ما تجربه کنید


معرفی محصولات

معرفی محصولات دافع حشرات
خانگی و صنعتی
دستگاههای تصفیه هواادامه مطلب »
null

استانداردهای ایران DH

شرکت ایران دی اچ در طول سالهای فعالیت خود موفق به کسب استانداردهای مختلف شده است که نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد.

ادامه مطلب »

null

خدمات پس از فروش ایران DH

محصولات الکتریکی: کلیه محصولات خانگی دارای ۲ سال پشتیبانی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد. صنعتی: دارای ۶ ماه تعمیر رایگان و ۱ سال خدمات پس از فروش می باشد.ادامه مطلب »
null

۱۲ سال ضمانت

شرکت الکتریک سازان افق کویر با برند ایران دی اچ اولین و تنها تولید کننده محصولات دافع حشرات با ضمانت کارایی محصولات در ایران ( تنها ارائه دهنده ۱۲ سال ضمانت و پشتیبانی بی قید و شرط ).ادامه مطلب »
null

پروژهای انجام شده ایران DH

شرکت الکتریک سازان افق کویر با برند ایران DH با سابقه کاری که دارد و هزاران پروژه ای که انجام داده است که در قسمت پروژه ها گذاشته شده؛ نشانه حسن انجام کار و رضایتمندی مشتریان است.ادامه مطلب »
null

صدای رضایتمندی مشتریان

با همت کارشناسان ایران دی اچ و لطف مشتریان وفادار و با توجه به کیفیت محصولات ایران دی اچ و خرید طبق کارشناسی یا جدول موجود درسایت؛ نتیجه رضایتمندی مشتریان عزیز به سمع شما می رسد.ادامه مطلب »

محصولات پرفروش


۰
+
مشتریان راضی
۰
سال سابقه تولید دستگاههای الکتریکی
۰
استانداردهای ایران دی اچ
۰
سال ضمانت

آخرین اخبار


علت سفیدی مو در جوانی !

علت سفیدی مو در جوانی ! در گذشته سفید شدن  مو یکی از ویژگی‌های ارثی محسوب می‌شد. گروهی نیز این... ادامه مطلب

مقابله با سوسک ها و خطر برای سلامتی شما

چرا دستگاه های دافع حشرات “ایران دی اچ” را به شما معرفی می کنیم؟!! سوسک ها و خطر برای سلامتی... ادامه مطلب

درخواست مشاوره رایگان

مشورت با کارشناسان مجرب گروه ایران دی اچ


جهت مشاوره رایگان با مشاوران متخصص هلدینگ بر روی مشاوره رایگان کلیک کنیدمشاوره رایگان
+